Nieuws
Lancering Toyo reclame op Eurosport
17 mei 2013
Grootste Toyo reclamecampagne tot hiertoe
Toyo Tires lanceert dit weekend de grootste TV reclame in Europa tot hiertoe. De campagne, welke een jaar lang zal lopen in heel Europa op Eurosport TV, zal op 18 mei van start gaan.
De Toyo Tires reclameuitzending zal naast de top drie wielerevenementen van de wereld te zien zijn. De Tour de France, de Giro d'Itlaia en la Vuelta a España. Reclame bij deze hoog aangeprezen wedstrijden zal naar verwachting bijna 50 miljoen kijkers in Europa bereiken.
Daarnaast zal de reclamespot op de websites van Eurosport in Frankrijk en Spanje getoond worden waardoor ze door miljoenen meer kijkers gezien zal worden.
De advertentie is een aangepaste versie van de 'driven to perform' reclamespot, welke vorig jaar met veel succes in première ging. Doordat het in zeven verschillende talen wordt uitgezonden, bereikt deze advertentie een enorm publiek in verschillende EU-landen.
Klik op het Eurosport icoon hieronder om de advertentie te bekijken.
Nieuw Europese hoofdkantoor ivm. reorganisatie
Corporate restructure to develop europe business
Verbeterde technologie voor het ontwerpen van banden
Toyo Tires maakt gebruik van nieuwe technologie
Open Country OE op nieuwe Toyota Land Cruiser 250
Open Country ATIII gemonteerd op nieuw model
Proxes Sport 2 beoordeeld als "GOED"
Toyo Tires succesvol in Autobild Allrad test
Toyo Tires aanwezig op AMTS 2024
6th year at show
Proxes Comfort weer als "Goed" beoordeeld
Toyo Tires bekroond in de Autobild test
President & CEO ontvangt award van Servische regering
Servische Gouden Orde van Bijdrage.